- Logo, huisstijl, webdesign, visitekaartjes -

José van Leeuwen Amerongen

Voor het totaalproject van José van Leeuwen – Vertrouwenspersoon uit Amerongen – hebben we een complete visuele identiteit ontwikkeld die haar professionele en toegankelijke werkwijze weerspiegelt.

Van logo en huisstijl tot website en visitekaartjes: elk onderdeel is zorgvuldig ontworpen.

Een krachtig logo als fundament

Het traject begon met het ontwerpen van een logo dat José’s kernwaarden – vertrouwen, veiligheid en professionaliteit – uitstraalt.

We kozen voor een strak en eigentijds ontwerp dat zowel haar persoonlijke benadering als haar deskundigheid als gecertificeerd vertrouwenspersoon benadrukt.

Consistente huisstijl en drukwerk

Op basis van het logo ontwikkelden we een consistente huisstijl die doorgevoerd is in diverse communicatiemiddelen, waaronder professioneel vormgegeven visitekaartjes.

Deze visuele elementen zorgen voor herkenbaarheid en versterken José’s aanwezigheid als externe vertrouwenspersoon in sectoren zoals zorg, onderwijs en bedrijfsleven.

Gebruiksvriendelijke en informatieve website

De website josevanleeuwen.nl is ontworpen met de gebruiker in gedachten: overzichtelijk en informatief. Bezoekers vinden er duidelijke informatie over José’s diensten, haar werkwijze en hoe zij ondersteuning biedt bij ongewenste omgangsvormen en integriteitskwesties.

De site is geoptimaliseerd voor zoekmachines met relevante zoekwoorden zoals “vertrouwenspersoon”, “ongewenste omgangsvormen”, “externe vertrouwenspersoon” en “LVV-registervertrouwenspersoon”, waardoor haar online zichtbaarheid is vergroot.

logo, huisstijl en website ontwikkeling - José van Leeuwen - Blok56

Blok56: jouw partner voor visuele communicatie

Voor José van Leeuwen hebben we een totaalpakket geleverd dat haar professionele uitstraling versterkt en haar doelgroep effectief aanspreekt.

Benieuwd wat wij voor jouw merk kunnen betekenen? Neem contact met ons op en ontdek de mogelijkheden.

«  Click of beweeg over de schermen »
Blok56 | Maatwerk webdesign en Grafisch ontwerp
Blok56 | Maatwerk webdesign en Grafisch ontwerp
Logo, huisstijl, webdesign, visitekaartjes

Totaalproject voor José van Leeuwen – Vertrouwenspersoon uit Amerongen. Naast het ontwerp van het logo, huisstijl en website, hebben we ook het ontwerp en drukwerk van de visitekaartjes verzorgd.